Vacancies

Construction Implementation Technician

Pracovní náplň – práce v technickém oboru

  • odborné vedení technologických staveb – regulačních stanic plynu, CNG stanic, plynovodů a jiných produktovodů
  • po zapracování projektové řízení staveb

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání technického směru, praxe výhodou
  • dobrou orientaci ve výkresové dokumentaci
  • kreativitu a technické myšlení
  • komunikační a organizační dovednosti
  • zodpovědnost, samostatnost, flexibilitu a preciznost
  • min. základní znalost AJ
  • znalost práce s PC
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • po zapracování pracovní poměr na dobu neurčitou
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • stabilní zázemí perspektivní společnosti
  • příležitost pro rozvoj a kariérový růst
  • podporu vzdělávání
  • možnost využití firemního rekreačního zařízení v Komorní Lhotce
  • a další firemní benefity

Design Engineer

Pracovní náplň – projekční činnost v oblasti

  • vysokotlakých technologií regulace plynu
  • přepravy a distribuce plynných medií
  • plynovodů a jiných produktovodů
  • technologií CNG a jejich implementace

Požadujeme

  • VŠ vzdělání ve strojírenském nebo energetickém oboru
  • zodpovědnost, samostatnost, flexibilitu a preciznost
  • praxe výhodou
  • ŘP sk. B

Nabízíme

If interested, please send your structured CV with a cover letter to:

GASCONTROL, společnost s r.o.
Dělnická 883/46
735 64 Havířov – Prostřední Suchá

or electronically to: pavelek(at)gascontrol.cz